ایران معین؛ راهبری در مناطق آزاد و تکیه‌گاه مطمئن در ایران

ایران معین؛ راهبری در مناطق آزاد و تکیه‌گاه مطمئن در ایران

بیمه ایران معین در حالی تولد هفدهمین سالروز فعالیت خود را از سر می‌گیرد که می‌توان از هم اکنون آینده بزرگترین شرکت بیمه تخصصی مناطق آزاد تجاری را روشن‌تر از گذشته دانست و از آن به عنوان تولد دوباره در آستانه ورود به قرن جدید هجری خورشیدی یاد کرد.

پنجشنبه 16 بهمن 1399 ساعت 6:50

بیمه ایران معین از زمان تولد در 15 بهمن 1382 با سرمایه 15 میلیارد ریال تا حالا که سرمایه‌اش به 5600 میلیارد ریالی رسیده و قرار است در آینده وارد باشگاه بیمه‌گران با سرمایه 10 هزار میلیارد ریالی شود، فراز و نشیب‌های متفاوتی را تجربه کرده اما چشم‌انداز آینده این بزرگترین بیمه‌گر در مناطق آزاد ایران در رقابت با شرکت‌های بیمه‌گر در سرزمین اصلی نشان می‌دهد که خبرهای متفاوت از جنس رقابت و ارائه خدمات متنوع به بیمه‌گذاران و همچنین پذیرش ریسک در بازار بزرگ طرح‌های صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و ... در راه است.

ایران معین در طول نزدیک به یکسال اخیر گام‌های بزرگی را برای حضور در جمع بزرگان صنعت بیمه کشور برداشته و افزایش سرمایه شرکت از 2500 میلیارد ریال به 5600 میلیارد ریال تنها یکی از این اقدام‌های بنیادین و ضروری بود که به همت مدیران ارشد این شرکت و البته همراهی و اتحاد نظر سهامداران صورت گرفته است به نحوی که بزرگترین بیمه گر ایران در مناطق آزاد کشور اکنون در جمع شرکت‌های بالانشین سرزمین اصلی از حیث سرمایه قرار دارد.

شرکتی چابک، خلاق، نوآور و همواره آینده‌نگر یعنی بیمه ایران معین راه طولانی را در قرن آینده در پیش دارد که لازمه استمرار در پیشرفت و خلاقیت در نوآوری تا رسیدن به هدف مطلوب در گام نخست بستگی به حفظ ثبات مدیریتی و اصلاح ساختارهای مالی و حمایت و تقویت برنامه‌های در دست اجرا برای اجرای طرح‌های نوین بیمه‌ای و صد البته به ثمر نشستن مذاکرات و تفاهم‌هایی است که حاصل شده یا در وضعیت نهایی شدن است.

گام دوم اهتمام ویژه سهامداران شرکت و مدیران بیمه ایران معین برای حضور این شرکت در بازار سهام است که خون تازه در کالبد این شرکت را تزریق می‌کند؛ چرا که از یک جهت باید نهایت شفافیت مالی را به نمایش بگذارد و از سوی دیگر نظارت سهامداران باعث مسئولیت‌پذیری مدیران، کارشناسان و نمایندگان شرکت در پیگیری اهداف و برنامه‌ها خواهد شد.

برنده نهایی شفافیت در عملکرد، پاسخگویی و مسئولیت پذیری در اجرا و دقت در پذیرش ریسک‌ها و حساسیت بر روی سرمایه‌گذاری‌ها همانا سهامداران، ذی‌نفعان و سرمایه‌های اصلی ایران‌معین یعنی بیمه‌گذاران خواهند بود.

تعداد بازدید : 610

ثبت نظر

ارسال