گشایش ساختمان جدید شیرخوارگاه شبیر با مشارکت بانک ملت

بزرگ ترین و مجهزترین شیرخوارگاه کشور با حضور وزیر تعاون، رفاه و تامین اجتماعی، عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل بانک ملت، استاندار و شهردار تهران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای هیات مدیره مجمع خیرین کشور به صورت رسمی گشایش یافت.

پنجشنبه 5 دی 1398 ساعت 6:30

به گزارش دنیای بانک و بیمه، شیرخوارگاه و خانه نوباوگان شبیر که با مشارکت ۲۰ میلیارد ریالی بانک ملت به بهره برداری رسیده، استانداردترین و پیشرفته ترین ساختمان شیرخوارگاه در کشور است که حتی در خاورمیانه بی نظیر است.
ساختمان جدید قدیمی ترین شیرخوارگاه کشور که در سال ۱۳۳۷ از سوی مرحوم شبیر در منطقه محروم ۱۷ شهریور جنوبی بنا نهاده شده است، در پنج طبقه و با مساحت ۸ هزار متر مربع احداث شده و به بام سبز(روف گاردن)، زمین بازی مدرن و ... نیز مجهز شده است.
احداث ساختمان جدید شیرخوارگاه شبیر که ظرفیت نگهداری ۱۵۰ کودک را دارد، در سال ۹۴ به همت گروهی از خیران و سازمان بهزیستی کشور شروع شده و در سال جاری به بهره برداری رسیده ضمن این که برای ساخت آن حدود ۱۹ میلیارد تومان هزینه شده است.
حبیب الله بوربور رییس مجمع خیرین کشور در مراسم افتتاح رسمی این ساختمان با قدردانی از مسوولان بانک ملت به دلیل مشارکت در احداث این ساختمان به احداث ساختمان شیرخوارگاه رقیه از سوی بانک ملت نیز اشاره کرد و این کارها را باقیات صالحات برای خیران خواند.
در این مراسم، محمد شریعتمداری وزیر تعاون و رفاه اجتماعی، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، پیروز حناچی شهردار تهران ، وحید قبادی دانا معاون وزیر تعاون و رییس سازمان بهزیستی و همچنین رییس و اعضای هیات مدیره مجمع خیرین کشور سخنرانی کردند.
در این مراسم از دست اندرکاران احداث این ساختمان با حضور وزیر تعاون و مسوولان شهر تهران قدردانی شد و لوح سپاسی به امضای وزیر به علی رضا لگزایی عضو هیات مدیره بانک ملت به نمایندگی از د