ماموریت همتی به مطهری مطلق در راه توسعه

موسسه اعتباری توسعه از بحران خارج می شود؟

موسسه اعتباری توسعه از بحران خارج می شود؟

یعقوب مطهری مطلق با چه ماموریتی از سوی عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی عازم موسسه اعتباری توسعه شده است و آیا قرار است این موسسه سر و سامان بگیرد یا اینکه به فعالیت آن پایان داده و در یکی از بانک های کشور ادغام شود؟ همتی در حکم خود خطاب به سرپرست منصوب بانک مرکزی برای موسسه یادشده، از او خواسته تا هر ماه گزارشی از وضعیت این موسسه به بانک مرکزی ارسال کند.

شنبه 11 خرداد 1398 ساعت 11:46

به گزارش دنیای بانک و بیمه،در متن حکم انتصاب یعقوب مطهری مطلق به سمت سرپرستی موسسه اعتباری توسعه آمده است:

جناب آقای یعقوب مطهری مطلق
در اجرای مصوبات جلسه شانزدهم مورخ ۲۸ مهرماه ۱۳۹۷ شورای عالی هماهنگی اقتصادی و مفاد ابلاغیه مورخ ۹ اسفند ۱۳۹۷ ریاست محترم جمهوری و رئیس شورای عالی هماهنگی اقتصادی مبنی بر استقرار هیات سرپرستی در موسسه اعتباری غیربانکی توسعه، بدین وسیه جنابعالی را به عنوان رئیس هیات سرپرستی موسسه مذکور انتخاب می نمایم.
با عنایت به وضعیت موجود در موسسه اعتباری غیربانکی توسعه، انتظار می رود در اداره مطلوب امور و نظارت بر راهبری صحیح تصمیات، ضمن تعامل شایسته با مجموعه کارکنان و مدیران آن موسسه، تمامی مساعی خود را در جهت انجام تمهیدات لازم برای اجرای موضع ابلاغیه مورخ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ معاونت اقتصادی رئیس جمهوری و مصوبه صدرالذکر معمول نموده و گزارشات مربوط به کلیه اقدامات و برنامه های کاری را به صورت ماهانه به این بانک ارائه فرمایید.
عبدالناثر همتی – رئیس کل بانک مرکزی
گفتنی است موسسه اعتباری توسعه به امضای محسن نوربخش، رئیس کل فقید بانک مرکزی در تاریخ ۲۱ آذر ۱۳۷۴ مجوز فعالیت را دریافت کرد و حالا باید دید شورای عالی هماهنگی قوا چه تصمیمی برای این موسسه گرفته و ابلاغیه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ محمد نهاوندیان، معاون اقتصادی رئیس جمهور چه سرنوشتی را برای این موسسه رقم خواهد زد؟
 
موسسه اعتباری توسعه در حال حاضر دارای ۴۸ شعبه است.
حکم سرپرستی یعقوب طاهری مطلق برای موسسه اعتباری توسعه
تعداد بازدید : 72

ثبت نظر

ارسال

دنیای خبر