مدیرعامل بانک اقتصاد نوین خبر داد

مذاکره با سهامدار عمده برای افزایش نقدی سرمایه

مدیرعامل بانک اقتصاد نوین از افزایش سرمایه این بانک از دو محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و آورده نقدی خبر داد و گفت: برای افزایش نقدی سرمایه در حال مذاکره با سهامدار عمده هستیم.

چهارشنبه 13 آذر 1398 ساعت 0:50

به گزارش دنیای بانک و بیمه، علیرضا بلگوری صبح امروز (سه‌شنبه) در نشست هم‌اندیشی گروه توسعه ملی با بیان اینکه بانک ما نخستین بانکی است که توانسته بانکداری شرکتی را در ایران ایجاد کند و در این زمینه تجربه هشت ساله داریم، اظهار کرد: به عنوان شریک تجاری و استراتژیک در کنار شرکت‌های مختلف قرار می‌گیریم و برای آن‌ها خدمات مورد نظرشان را ایجاد می‌کنیم.

وی افزود: باتوجه به حضور کارشناسان خوب در زمینه بانکداری شرکتی، می‌توانیم خدمات خوبی را بر اساس بازار جهانی به شرکت‌ها ارائه دهیم.

مدیرعامل بانک اقتصاد نوین با تاکید بر ضرورت بهبود شاخص‌های بانک، اظهار کرد: در این زمینه ۱۳ پروژه مهم در بانک تعریف کردیم که برخی را خود بانک به صورت اختصاصی انجام می‌دهد و در برخی دیگر به کمک سایر شرکت‌ها نیاز دارد.

بلگوری با بیان اینکه یکی از برنامه‌های جدی افزایش سرمایه بانک است، گفت: این افزایش سرمایه از دو محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و آورده نقدی تامین می‌شود.

وی اضافه کرد: در بانک بحث افزایش سرمایه مثل خون در رگ است و به این دلیل که خیلی از عملیات عمده بانک‌ها مربوط به افزایش سرمایه می‌شود، آن‌ها سعی می‌کنند همه ساله افزایش سرمایه دهند تا با تثبیت شرایط مالی خود، بتوانند با افزایش میزان تسهیلات، سودآوری را برای سهام‌داران‌شان فراهم کنند.

 

تعداد بازدید : 3

ثبت نظر

ارسال

دنیای خبر