مدیرعامل بانک سینا در هم اندیشی مدیران ستادی

شیوه های کارکردی و فعالیت بانک سینا روانتر خواهد شد

هم اندیشی دو روزه مدیران ستادی و مناطق بانک سینا با حضور مدیرعامل، قائم مقام، اعضای هیات مدیره و هیات عامل با هدف بررسی عملکرد ماه های گذشته و تبیین سیاستهای پایان سال برگزار شد.

یکشنبه 22 دی 1398 ساعت 23:35

به گزارش دنیای بانک و بیمه، مدیرعامل بانک سینا در این همایش با تسلیت شهادت جانگداز سردار رشید اسلام، سردار پرافتخار سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: ایشان عمر پربرکت خویش را در راه اعتلای اسلام و ایران اسلامی صرف کرد و قطعاً رشادت ها و فداکاری های این شهید بزرگوار، در اذهان ملت ایران و ملت های ظلم ستیز جهان، جاودان خواهد ماند.

وی گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی باعث استحکام و قوت محور مقاومت در منطقه علیه امریکای جنایتکار شده است و انشاءالله با یاری خداوند باریتعالی مسیر مقاومت و راه آن شهید سرافراز و شهدای مقاومت بیش از پیش با قدرت بیشتری ادامه خواهد یافت تا ضمن انتقام سرسخت از آمرین و عاملین این ترور جنایتکارانه، نابودی استکبار خصوصا امریکای جهانخوار غاصب در منطقه رقم بخورد.

دکتر ایمانی در ادامه با بیان آنکه بانک سینا در چارچوب نظام بانکی کشور به عنوان بانکی بدون حاشیه و خوشنام شناخته می شود، اظهار داشت: رویکرد این بانک تا پایان سال، حفظ و تداوم سیاست ها و فعالیت های موجود با تاکید بر روان سازی امور، تقویت شیوه های کارکردی و کنترل و نظارت بر فرایندها برای دستیابی به جایگاهی مطلوب تر و شایسته تر است.

وی افزود: در کنار این رویکرد، آنچه در شرایط فعلی مهم است تا سیاستگذاریها بر آن اساس صورت گیرد، تلاش برای تدوین برنامه راهبردی ۵ ساله و چشم انداز ۱۰ ساله بانک است تا به عنوان چراغ راهی در مسیر ارائه خدمات کارآمد، مدون و با کیفیت و ایجاد ارش افزوده بالا با استفاده از نوآوری برای مشتریان مورد استفاده قرار گیرد.

مدیرعامل بانک سینا با بیان آنکه برای تحقق سیاست ها به خصوص با توجه به ماه های پایانی سال با چالش هایی روبه رو هستیم، خاطرنشان کرد: برخی چالش ها داخلی است که با تبادل نظر، بر