تفاهمنامه بانک کارآفرین با انجمن فراورده‌های لبنی

بانک کارآفرین به منظور توسعه خدمات و محصولات تخصصی و متناسب با نیازهای بنگاه‌های اقصادی و در راستای ارزش‌آفرینی و توسعه سطح تعاملات، با انجمن صنایع فراورده‌های لبنی ایران تفاهمنامه امضا کرد.

چهارشنبه 22 مرداد 1399 ساعت 16:4

به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، این تفاهمنامه روز دوشنبه ۲۰ مرداد ماه در جلسه‌ای با حضور دکتر محمدرضا فرزین مدیرعامل و دکتر علیرضا صادقی معاون امور بانکی بانک کارآفرین و همچنین رضا باکری دبیر انجمن صنایع فراورده‌های لبنی ایران و مدیران عامل شرکت‌های صنایع شیر ایران، دامداران، پگاه و کاله به امضا رسید.

بر اساس این گزارش، در این جلسه دکتر محمدرضا فرزین مدیرعامل بانک کارآفرین عنوان کرد: استراتژی بانک کارآفرین در برنامه دوساله ۱۴۰۰-۱۳۹۹، تمرکز بر ارائه خدمات بانکی به مشتریان شرکتی و بنگاه‌ها است. به این منظور در حال عقد تفاهمنامه با شرکت‌های بزرگ و توسعه بانکداری شرکتی هستیم.

وی همچنین گفت: بانک کارآفرین همواره پرهیز از بنگاهداری را در صدر اهداف و برنامه‌های خود داشته و بر ارائه خدمات بانکی تمرکز داشته است. همچنین با همراهی گروه مالی بانک، مشتریان می‌توانند مجموعه‌ای از خدمات صرافی، لیزینگ و کارگزاری را نیز دریافت نمایند.

فرزین در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح برنامه‌های بانک کارآفرین گفت: در نظر داریم خدمات الکترونیکی بانک را گسترش دهیم و تا پایان سال جاری از محصولات جدیدی در زمینه بانکداری الکترونیک و بانکداری مجازی رونمایی کنیم. همچنین خدمات تامین سرمایه در حال حاضر در مدیریت بانکداری سرمایه‌گذاری به متقاضیان ارائه می‌شود. لذا بانک آمادگی دارد تا با پذیرش رکن ضامن، در امر تامین مالی از بازار سرمایه و انتشار انواع صکوک اقدام نماید.

مدیرعامل بانک کارآفرین در ادامه افزود: نکته مهم در ساختار بانک کارآفرین چابکی در اتخاذ تصمیم‌ها و عملیاتی شدن آنها است. با همراهی و همدلی همکاران در شعب و واحدهای ستادی، تلاش می‌کن