تغییر مدیران عامل بانک‌های ادغامی کلید خورد

تغییر مدیران عامل بانک‌های ادغامی کلید خورد

ترکیب هیات مدیره چهار بانک و مدیران عامل سه بانک ادغامی در بانک سپه با برگزاری مجمع مشخص شد و مجمع بانک انصار نیز امروز برگزار می‌شود.

یکشنبه 7 مهر 1398 ساعت 20:14

به گزارش دنیای بانک و بیمه، ترکیب هیات مدیره چهار بانک با برگزاری مجمع عمومی عادی فوق‌العاده مشخص شد و مدیران عامل سه بانک ادغامی در بانک سپه تغییر معرفی شدند. بر این اساس، پیرو برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک قوامین، علی ابدالی به عنوان مدیرعامل جدید این معرفی و منصوب شد.

غلامحسن تقی نتاج نیز که پیش از این مدیریت این بانک را بر عهده داشت به بانک مهر اقتصاد عزیمت کرد تا مدیرعامل دیگر بانک ادغامی در بانک سپه شود. پیش از این، سیدضیاء ایمانی، مدیرعامل بانک مهر اقتصاد بود که اکنون جای خود را به نتاج داده است.

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک حکمت ایرانیان وابسته به بانک سپه برای تعیین اعضای هیات مدیره و مدیر عامل این بانک برگزار و اعضای هیات مدیره و مدیر عامل بانک حکمت ایرانیان تعیین شد. بر اساس آرای سهامداران، هادی اخلاقی فیض آثار، سید علی جلالی نظری، جلیلی عباسیان اصل و امان اله اسماعیلی آفتابدری به عنوان اعضای هیات مدیره انتخاب شدند. براساس این گزارش، اخلاقی فیض آثار به عنوان رییس هیات مدیره و جلالی نظری به عنوان مدیرعامل این بانک برگزیده شدند.

همچنین بر اساس نتایج رای گیری از سهامداران در مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام موسسه اعتباری کوثر (سهامی عام) عیسی کاظم نژاد، غلامحسین صباغی، امیر هوشنگ جنگی، محمد رضا جهانی و احمد ریخته‌گر نظامی به عنوان اعضای جدید هیات مدیره موسسه اعتباری کوثر انتخاب شدند.

همچنین مجمع عمومی عادی فوق‌العاده بانک انصار امروز برگزار و ترکیب هیات مدیره جدید این بانک مشخص خواهد شد.

تعداد بازدید : 16

نظرات

omid

9 ماه و 18 روز پیش

متاسفانه تمام مدیر عامل بانکها و هییت مدیره بانکها با زد و بند و مافیای قدرت انتخاب میشوند و انها هم بر همین اساس انها نیز چیدمان نیرو میکنند و تنها چیزی که مطرح نیست خدمت به مردم قشر متوسط و پایین است

ثبت نظر

ارسال

دنیای خبر