حجت‌اله صیدی٫ مدیر عامل بانک اعلام کرد:

تثبیت سودآوری پایدار بانک صادرات در سال ۹۹

تثبیت سودآوری پایدار بانک صادرات در سال ۹۹

مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: سال ١٣٩٩، سال تثبیت سودآوری پایدار و افزایش سهم بازار منابع بانک صادرات ایران است. به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، حجت‌اله صیدی با اشاره به عملکرد خوب این بانک در تحقق اهداف تعیین شده گفت: طی دو سال گذشته با تلاش تمامی همکارانم موفق شدیم زیان‌دهی بانک را متوقف و بانک را به سودآوری برسانیم. در سال ١٣٩٩ نیز برنامه‌های مستمری برای افزایش سهم بازار منابع داریم تا به تثبیت سودآوری پایدار برسیم.

پنجشنبه 26 تیر 1399 ساعت 17:44
وی که در مراسم معارفه مدیرشعب بانک صادرات ایران در استان خراسان‌رضوی که به صورت وب‌کنفرانس برگزار شد، سخن می‌گفت؛ لازمه تحقق سودآوری پایدار را افزایش درآمدها و مدیریت هزینه‌ها دانست و افزود: برای تثبیت سودآوری لازم است درآمدها را افزایش دهیم. درآمدهای عملیاتی شامل درآمد حاصل از پرداخت تسهیلات و کارمزد مهم‌ترین درآمد بانک است که پایدار است و  اگر بتوانیم درآمدهای عملیاتی را افزایش دهیم،  سود پایدار بانک افزایش می یابد.
صیدی ادامه داد: با رعایت بهداشت اعتباری و بهینه‌سازی ترکیب تسهیلات و عقود می‌توان درآمدها را افزایش داد و  تسهیلات بیشتر نیز  همواره نیازمند منابع بیشتر است که ایجاد آن به کاهش قیمت تمام شده پول می‌انجامد.

مدیرعامل بانک صادرات ایران با اشاره به لزوم کاهش هزینه‌ها برای تثبیت سودآوری پایدار گفت: هزینه&zwnj