مسابقه Talk Show در بیمه ملت برگزار شد

بیمه ملت به مناسبت دهه فجر و در راستای تقویت روحیه رقابتی در جهت یادگیری، تقویت دانش و مهارت زبان انگلیسی کارکنان، نسبت به برگزاری مسابقهTalk Show اقدام کرد.

پنجشنبه 23 بهمن 1399 ساعت 10:14

تعداد 18 نفر از کارکنان بیمه ملت در چهار گروه در این مسابقه شرکت کردند و به سوالاتی در مورد اطلاعات عمومی و زبان عمومی و تخصصی صنعت بیمه پاسخ دادند.

هر یک از گروه‌ها با ارائه پاسخ صحیح، یک امتیاز مثبت و در صورت ارائه پاسخ غلط، یک امتیاز منفی دریافت کردند و بر این اساس، گروه چهارم به عنوان گروه برنده اعلام شد و در بین اعضای گروه نیز مسابقه دیگری شامل سوالات عمومی و تخصصی زبان انگلیسی برگزار شد تا نفرات اول تا سوم مشخص شوند.

بر اساس این گزارش، مونا خاجویی جهرمی رتبه اول، حمیده حیدری رتبه دوم و الناز گروسی رتبه سوم این مسابقه را به خود اختصاص دادند که هدایای نفیسی از سوی بیمه ملت به آنها اهدا می‌شود.

گفتنی است؛ مسابقهTalk Show  به همت مدیریت آموزش بیمه ملت برای کارکنان این شرکت، به مناسبت دهه فجر و در راستای تقویت روحیه رقابتی در جهت یادگیری، تقویت دانش و مهارت زبان انگلیسی، روز دوشنبه 20 بهمن 99 از ساعت 30/13 الی ۱۶ با اجرای دکتر محمد پرکار برگزار شد.

تعداد بازدید : 199

برچسب ها

ثبت نظر

ارسال