این اقدام جای تحسین دارد!

گام بلند بیمه تعاون به سمت شفافیت بیشتر

  • یکشنبه 14 دی 1399 ساعت 1:16

اخبار => اخبار بیمه

بیمه تعاون به مدیرعاملی یونس مظلومی، مجوز خروج از بازار پایه فرابورس و ورود به بازار دوم فرابورس را گرفت که این اقدام به جهت شفاف‌تر شدن کارنامه این شرکت بیمه‌ای جای تحسین دارد و انتظار می‌رود که دیگر شرکت‌های بیمه‌ای حاضر در فرابورس تلاش کنند تا از بازار پایه خارج شوند.
گام بلند بیمه تعاون به سمت شفافیت بیشتر

دنیای بیمه: بیمه تعاون به مدیرعاملی یونس مظلومی، مجوز خروج از بازار پایه فرابورس و ورود به بازار دوم فرابورس را گرفت که این اقدام به جهت شفاف‌تر شدن کارنامه این شرکت بیمه‌ای جای تحسین دارد و انتظار می‌رود که دیگر شرکت‌های بیمه‌ای حاضر در فرابورس تلاش کنند تا از بازار پایه خارج شوند.

با درج نام بیمه تعاون در تابلوی بازار دوم فرابورس، این شرکت موظف به انتشار اطلاعات بیشتر از عملکرد خود در راستای تامین حقوق سهامداران خواهد بود و انتظار می‌رود که به زودی گزارش عملکرد ماهانه این شرکت هم منتشر شود.

یونس مظلومی، مدیرعامل بیمه تعاون در نامه‌ای به مدیر نظارت بر ناشران بازار پایه فرابورس می‌نویسد: درخواست پذیرش سهام شرکت بیمه تعاون (تعاونی سهامی عام) در فرابورس ایران در جلسه مورخ9 دی‌ماه 1399 هیات پذیرش فرابورس مطرح و با پذیرش در بازار دوم فرابورس ایران به صورت مشروط موافقت به عمل آمد. شایان ذکر است مقرر گردید قبل از درج نام شرکت در فهرست نرخ های فرابورس و آغاز معاملات، اطلاعات لازم و تعیین شده توسط این شرکت ارائه شود.


ارسال نظر

ارسال