پیام نوروزی هیات مدیره و مدیرعامل بیمه سرمد

اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه سرمد در آستانه حلول سال ۱۳۹۹ با صدور پیامی ضمن تبریک سال نو به صنعت بیمه کشور، سالی سرشار برکت و موفقیت را برای هم‌وطنان آرزو کردند.

جمعه 1 فروردین 1399 ساعت 13:18

به گزارش دنیای بانک و بیمه، به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، متن پیام نوروزی اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل سرمد به شرح زیر است:

به نام ایزد یکتا

حلول سال نو و بهار پرطراوت، که نشانه‌ای از قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است را به صنعت بیمه کشور به ویژه خانواده بیمه سرمد، تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان، سالی سرشار از برکت و موفقیت را برای شما عزیزان مسئلت می‌نمائیم.

بیمه سرمد، به لطف خدای بزرگ و در سایه تلاش و کوشش همه همکاران، سال گذشته را با موفقیت به پایان رساند و موفق شد برای ششمین سال متوالی، رتبه یک توانگری مالی را با تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی کسب نماید.

در سالی که گذشت، اقدامات گسترده‌ای نیز در حوزه سلامت و مسئولیت اجتماعی صورت گرفت که تندیس ویژه یونسکو به عنوان نخستین شرکت بیمه‌ای را برایمان به ارمغان آورد. کسب سهم مطلوبی از بازار بیمه کشور در سال 98 توسط بیمه سرمد، فراتر از پیش‌بینی‌ها، دستاورد بزرگ دیگری بود که به همت سیاست‌ها و تصمیمات شایسته هیات مدیره محترم به آن دست یافتیم.

اینک ما در آستانه بهاری دیگر و آغاز صفحه دیگری از زندگی خویش و فصل جدیدی از خدمت رسانی به مردم قرار داریم. امیدوارم با نصرت و هدایت خداوند متعال، در سایه همبستگی، انسجام و تلاش خالصانه توأم با حسن رفتار، سال پیش رو شاهد موفقیت‌های بیشتری برای بیمه سرمد باشیم و همچون گذشته، در ارائه خدمات شایسته و جلب رضایت مشتریان موفق عمل نماییم.


پیام هیأت مدیره و مدیرعامل

تعداد بازدید : 6

برچسب ها

ثبت نظر

ارسال

دنیای خبر