آمار

پیام مدیر عامل بیمه آسیا برای کسب سطح یک توانگری مالی

مایه سربلندی و مباهات است که در سایه فضل الهی، شرکت بزرگ بیمه آسیا در شصتمین سال تاسیس خود، با تکیه بر دانش، همت بلند، همکاری موثر و تلاش‌های ارزشمند کلیه کارکنان صدیق و وظیفه شناس این شرکت به افتخاری دیگر دست یافت و با تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سطح یک توانگری مالی را با شاخص ۱۴۵ درصد، از آن خود کرد.

دوشنبه 15 مهر 1398 ساعت 7:9

به گزارش دنیای بانک و بیمه، مایه سربلندی و مباهات است که در سایه فضل الهی، شرکت بزرگ بیمه آسیا در شصتمین سال تاسیس خود، با تکیه بر دانش، همت بلند، همکاری موثر و تلاش‌های ارزشمند کلیه کارکنان صدیق و وظیفه شناس این شرکت به افتخاری دیگر دست یافت و با تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سطح یک توانگری مالی را با شاخص 145 درصد، از آن خود کرد.
یقینا این توفیق  بدون همـراهی و تعامل سازنده اعضای هیأت مدیره، معاونین مدیرعامل، مدیران،مشاوران و نماینـدگان مدیرعامل، معاونین مدیران، سرپرستان مناطق، روسـای استان ها و شعب، کارشناسان و شبکه توانمند فروش بیمه آسیا تحقق نمی یافت.
این افتخار را به شما همکاران محترم که تخصص و وقت گرانبهای خود را سرمایه‌ای برای سربلندی، رشد، بالندگی و تحقق اهداف بلند بیمه آسیا قرار داده‌اید، تبریک می گویم و از درگاه ایزد منان، دوام عزت و سلامتی شما عزیزان را خواستارم و امیدوارم شاهد موفقیت های روزافزون شرکت بیمه آسیا در عرصه خدمت رسانی به اقتصاد کشور باشیم.

مسعود بادین
نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل

تعداد بازدید : 0

برچسب ها

ثبت نظر

ارسال

دنیای خبر