پیام مدیرعامل بیمه ایران معین برای سالگرد تاسیس شرکت

پیام مدیرعامل بیمه ایران معین برای سالگرد تاسیس شرکت

مدیرعامل بیمه ایران معین به مناسبت سالگرد تاسیس این شرکت پیام تبریک فرستاد.

چهارشنبه 15 بهمن 1399 ساعت 12:52

به نام خدا
پانزدهم بهمن ماه هر سال یادآور تأسیس یکی از شرکت های خوشنام صنعت بیمه است که با رویکرد توسعه محور و برای فعالیت تخصصی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور شکل گرفت. این نهال کوچک اکنون به درختی ۱۷ ساله تبدیل شده و هر روز بالنده‌تر و پربارتر از قبل در مسیر رشد و اعتلا قرار گرفته و راهبری بازار بیمه مناطق آزاد کشور را در دستان پرتوان خود دارد.
امروز در حالی هفدهمین سالروز تأسیس”ایران معین” را پاس می داریم که این شرکت در یک سال اخیر به لطف خدا و به برکت همراهی و مساعی اعضای محترم هیئت مدیره، تلاش و همکاری بی وقفه مدیران و همکاران ارجمند و شبکه فروش پرتوان و پرتلاش، گام‌های بلند و مؤثری در اعتلاء و پیشبرد امور شرکت برداشته و به نتایج و دستاوردهای ارزشمندی دست یافته است که از آن جمله می توان به تثبیت راهبری بازار در مناطق آزاد، تثبیت سطح یک توانگری مالی سطح یک، احیای سهم از بازار سودده، افزایش سرمایه ۱۲۴ درصدی و تثبیت جایگاه شرکت در بین ۱۰ شرکت بیمه برتر صنعت از نظر سرمایه، اجرای موفقیت آمیز طرح مهر ایران معین و ... اشاره نمود.
تمام اهتمام و تلاش هیات مدیره و تیم مدیریتی شرکت، ساماندهی امور و تسهیل فروش، ایجاد مزیت های رقابتی از طریق تعریف مشارکتهای کسب و‌کاری جدید و خلق محصولات متمایز، تقویت و تحکیم زیرساخت ها، بهبود عملکرد شرکت،ارتقاء سطح ارائه خدمات به بیمه گذاران و برداشتن گام های بلندتر به منظور تحقق استراتژی” راهبری بازار بیمه در مناطق آزاد و تبدیل شدن به یکی از بیمه گران اتکایی برتر در سرزمین اصلی”است. بر این باورم که تحقق این اهداف جز با انسجام، همدلی و تلاش تک تک همکاران و شبکه فروش عزیز میسر نخواهد بود.
اکنون که در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سالروز تاسیس شرکت با ولادت دردانه هستی حضرت صدیقه طاهره(س) نیز مقارن شده است، اینجانب به نمایندگی از هیات مدیره ضمن گرامیداشت این ایام خجسته و تبریک هفدهمین سالروز تاسیس بیمه ایران معین به همه همکاران ارزشمند، شبکه فروش پرتلاش، سهامداران ارجمند و همه ذینفعان و بیمه گذاران گرامی، مراتب قدردانی خود را از یکایک شما عزیزان ابراز داشته و امیدوارم با انسجام و همدلی و تلاش و کوشش مضاعف همه ارکان شرکت، بتوانیم گام های موثرتری را در تحقق برنامه ها، اهداف و ماموریت های عالی بیمه ایران معین برداریم.استمرار صحت و سلامتی و عاقبت بخیری همه شما را از خداوند متعال خواستارم.

 

داریوش محمدی

عضو هیأت مدیره و مدیرعامل

تعداد بازدید : 209

ثبت نظر

ارسال