آمار

دنیای بیمه بررسی می‌کند

حرکت سهام بیمه‌ها در جاده سبز

حرکت سهام بیمه‌ها در جاده سبز

ارزش سهام همه شرکت‌های بیمه حاضر در بازار سهام ایران به‌استثنای بیمه اتکایی ایرانیان در پایان معاملات ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ افزایش را تجربه کرد که در بین شرکت‌های حاضر در بورس تهران، بیمه البرز، در بین شرکت‌های فرابورس، بیمه نوین و در بازار پایه فرابورس هم بیمه حافظ صدرنشین رشد قیمت در گروه بیمه‌ها بودند.

دوشنبه 11 فروردین 1399 ساعت 3:51

به گزارش دنیای بانک و بیمه،بیشترین حجم معاملات در گروه بیمه‌های تجاری حاضر در بازار سهام، مربوط به دادوستد سهام شرکت‌های بیمه البرز، دی، زندگی خاورمیانه، سرمد، سینا و آسیا بود و بیشترین رشد قیمت را در معاملات امروز نسبت به‌روز قبل سهامداران شرکت‌های بیمه نوین، حافظ، البرز و اتکایی امین تجربه کردند.
این گزارش می‌افزاید: نماد شرکت‌های بیمه حافظ، ملت، ما، البرز، معلم، سامان، نوین، اتکایی امین و دانا با صف سنگین تقاضای خریداران مواجه شدند.
شاخص کل بورس تهران امروز با ۲.۴۷ درصد رشد و ۱۳ هزار و ۱۳۵ واحد افزایش به ۵۴۵ هزار و ۶۶۱ واحد رسید. بازده گروه بیمه‌های بازرگانی در بازار سهام در یک هفته گذشته ۲.۴۳ درصد، طی یک ماه گذشته ۱۲.۲۴ درصد، سه‌ماهه ۵۹ درصد، شش‌ماهه ۱۳۰ درصد و یک‌ساله ۴۱۹ درصد برآورد شده است.
نمودار زیر آخرین تغییرات ارزش سهام شرکت‌های بیمه در بازار سهام به تفکیک بورس، فرابورس و بازار پایه فرابورس را نشان می‌دهد:

تعداد بازدید : 6

ثبت نظر

ارسال

دنیای خبر