تقدیر از کارمندان دانش‌پژوه بیمه سرمد

تقدیر از کارمندان دانش‌پژوه بیمه سرمد

دنیای بانک: طی مراسمی با حضور اسماعیل دلفراز، مدیرعامل و مهدی مهدوی، معاون طرح و توسعه شرکت بیمه سرمد، از تلاش‌های کارکنان این مجموعه در ارائه مقالات پژوهشی تخصصی تقدیر شد.

دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 ساعت 5:25

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، دلفراز در جریان این نشست با اشاره به حضور نیروهای متخصص و جوان شرکت بیمه سرمد، بر لزوم دانش‌افزایی در حوزه‌های تخصصی تاکید و از کارمندانی که برای ارتقای سطح دانش این مجموعه تلاش کرده‌اند، قدردانی کرد.

مدیرعامل شرکت بیمه سرمد با تاکید بر لزوم حمایت از کارکنان دانش‌پژوه گفت: گرچه میانگین سنی در شرکت بیمه سرمد پایین است اما خوشبختانه میانگین سطح علمی کارکنان این شرکت بالا بوده و در سال‌های اخیر، بارها شاهد افتخارآفرینی اعضای خانواده سرمد در عرصه‌های علمی بوده‌ایم.

وی افزود: تردیدی نیست که شرکت جوان سرمد با تکیه بر دانش کارکنان خود، می‌تواند گام‌های موثری را در برطرف کردن چالش‌های پیش‌روی صنعت بیمه بردارد.

در این نشست مدیرعامل شرکت بیمه سرمد از سیدامین موسوی، کارشناس تحقیق، توسعه و آموزش، سروناز درواری، محاسب فنی و معاون بیمه‌های زندگی، گلشن احسان فر و الناز گروسی، کارشناسان بیمه‌های اموال این شرکت، به دلیل ارائه مقالاتی در نشریه فدراسیون بیمه گران آفریقایی-آسیایی FAIR و 23 همایش ملی و 9 همایش بین‌المللی بیمه و توسعه قدردانی کرد.

دلفراز در ادامه این مراسم با تقدیر از رقیه باباخانی، کارشناس بیمه‌های مسئولیت و دنیاسادات فرح‌بخش کارشناس امور شعب و نمایندگان این شرکت، تلاش‌های ایشان در ارائه مقاله در ششمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت و حسابداری و سومین کنفرانس کارآفرینی و نوآوری‌های باز را ستود.

تعداد بازدید : 4

برچسب ها

ثبت نظر

ارسال

دنیای خبر