تقدیر از نمایندگان و بیمه‌گذاران برتر بیمه سرمد

تقدیر از نمایندگان و بیمه‌گذاران برتر بیمه سرمد

دنیای بانک: به دنبال برگزاری جشنواره بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری بیمه سرمد، از نمایندگان و بیمه‌گذاران برتر این شرکت تجلیل شد.

یکشنبه 1 اسفند 1395 ساعت 10:10

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، بنابر اعلامبیمه سرمد، با معرفی کارگزاران، نمایندگان یا بیمه‌گزاران برتر بیمه سرمد، طی مراسمی در حضور مدیران این شرکت، از این افراد تجلیل و جوایز و تقدیرنامه‌هایی به ایشان اهدا شد. در این مراسم، مدیران، روسای شعب و نمایندگان بیمه سرمد، در خصوص اهمیت توجه به بیمه‌های زندگی به عنوان محصول استراتژیک بیمه سرمد به گفت‌وگو پرداختند و ضمن بررسی موانع و مشکلات پیش‌روی شبکه فروش، جهت بهبود شرایط فعالیت در این حوزه، تبادل نظر کردند.

در جریان این جشنواره، زهرا صلاحی و احمد صادقان به عنوان نمایندگان برتر شعبه سرو، علی ملک ثابت، فرشته ابراهیمی و مریم بندرآبادی به عنوان نمایندگان برتر شعبه کویر و زهرا عیسی‌پور به عنوان کارگزار برتر شعبه امیرکبیر شناخته شدند. در شعبه چهارباغ نیز زهرا مهدی‌زاده‌کاشی به عنوان نماینده برتر و حمیدرضا اخباری، به عنوان بیمه‌گذار برتر معرفی شدند.
جشنواره بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری در مرداد 1395 کار خود را آغاز کرده و در 13 آذرماه، مصادف با روز بیمه به کار خود پایان داده بود. با پایان یافتن این جشنواره، شرکت بیمه سرمد ضمن اهدای خودرو پژو 206 به برنده این دوره، جوایزی را به نمایندگان و بیمه‌گذاران برتر جشنواره بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری تقدیم کرد.

تعداد بازدید : 5

برچسب ها

ثبت نظر

ارسال

دنیای خبر