پاسخ شفاف اویار حسین به پرسش‌ها+ سند

بیمه پارسیان افزایش سرمایه می‌دهد

بیمه پارسیان افزایش سرمایه می‌دهد

هادی اویار حسین، مدیرعامل شرکت بیمه پارسیان به پرسش سهامداران و فعالان بازار سرمایه شفاف پاسخ داد و از تصمیم این شرکت برای افزایش سرمایه شرکت از ۴۰۰ میلیارد تومان به ۵۰۰ میلیارد تومان از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران طی ۲ سال آینده خبر داد و تأکید کرد: بیمه پارسیان در حال حاضر برنامه‌ای برای افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها ندارد.

چهارشنبه 16 بهمن 1398 ساعت 14:4

به گزارش دنیای بانک و بیمه،مدیرعامل شرکت بیمه پارسیان تأکید کرد: پیرو مجوزهای اخذشده از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس اوراق بهادار تهران در سال ۱۳۹۸، مرحله دوم افزایش سرمایه از ۴۰۰ میلیارد تومان به ۵۰۰ میلیارد تومان از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران و بنا به نظر و تصمیم هیئت‌مدیره طی دو سال صورت می‌گیرد و این شرکت در مقطع کنونی برنامه‌ای برای تجدید ارزیابی دارایی‌های خود ندارد. وی همچنین تصریح کرد: ارزش روز دارایی‌های ثابت بیمه پارسیان ازجمله زمین ائل گلی تبریز هم در محاسبات توانگری مالی این شرکت لحاظ شده است.

وی درباره آخرین وضعیت ارزش زمین و مجتمع واقع در تبریز و منطقه گردشگری ائل گلی این شهر توضیح داد: با توجه به اقدام‌های هیئت‌مدیره در سال گذشته و امسال به‌منظور افزایش ارزش‌افزوده زمین ائل گلی بیمه پارسیان و همچنین شرایط حاکم بر بازار مسکن، جه