مهر تایید سهامداران بر کارنامه بهاری‌فر

بیمه ما ۳۸ تومان سود تقسیم کرد

بیمه ما ۳۸ تومان سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه ما با حضور اکثریت سهاماران برگزار شد و حاضران با تصویب صورت‌های مالی سال ۱۳۹۸ این شرکت با تقسیم ۳۸ تومان سود به ازای هر سهم موافقت کردند. حجت بهاری فر مدیرعامل شرکت بیمه ما می‌گوید: افزایش سرمایه، سرمایه‌گذاری بهینه منابع مالی و تنوع دادن و حفظ بهتر ترکیب پرتفوی شرکت و توسعه شبکه فروش را در دستور کار دارد.

سه شنبه 13 خرداد 1399 ساعت 22:44

مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه "ما" با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی، به‌عنوان اولین شرکت بیمه‌ای ۱۳ خردادماه با حضور ۷۷ درصد سهامداران، مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره بیمه "ما"، دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران، نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سازمان بورس و اوراق بهادار و بازرس قانونی برگزار شد و صورت‌های مالی عملکرد سال مالی ۱۳۹۸ این شرکت به تصویب رسید.
به گزارش روابط عمومی بیمه "ما"، حجت بهاری فر عضو هیئت‌مدیره و مدیرعامل بیمه "ما" با استناد به گزارش ارائه‌شده هیئت‌مدیره به مجمع و سهامداران، تولید حق بیمه در سال مالی ۱۳۹۸ را بالغ‌بر ۱۰.۱۹۴ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: تولید حق بیمه، نسبت به سال گذشته ۲۵ درصد رشد داشته است.
وی خاطرنشان کرد: با مدیریت ریسک مناسب در شرکت، ضریب خسارت ۶۶ درصد است که فاصله‌ای قابل‌توجه با شرکت‌های دیگر صنعت بیمه دارد. بهاری فر، افزایش ۳۸۴ درصدی پرتفوی سهام شرکت را نیز از دیگر نکات ارزشمند و قابل‌ذکر سال گذشته دانست. در ادامه مدیرعامل بیمه "ما" به بیان برنامه‌های آتی شرکت پرداخت و گفت: افزایش سرمایه تا سطح ۴ هزار میلیارد ریال، سرمایه‌گذاری بهینه منابع مالی و متنوع سازی سرمایه‌گذاری، تمرکز بر حفظ ترکیب بهینه پرتفوی شرکت و گسترش و توسعه شبکه فروش ازجمله این برنامه‌هاست.
دکتر کریمی دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران ضمن تأکید بر خدمات ارزنده بیمه "ما" در جلب رضایت بیمه‌گزاران و ارائه خدمات مطلوب گفت: مهم‌ترین نکته در شرکت بیمه "ما" انجام هرچه بهتر تعهدات و جلب رضایت بیمه‌گزاران است و در این راستا با بهره‌گیری از نیروهای جوان و کارآمد در کنار پرسنل باتجربه موفقیت‌های زیادی کسب کرده است.
بر اساس این گزارش مجمع عمومی عادی سالیانه به ریاست دکتر ابراهیم پور مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره گروه مالی ملت و با حضور نمایندگان بانک ملت و توسعه مالی مهر آیندگان به‌عنوان ناظرین، مدیرعامل شرکت، اعضای هیئت‌مدیره، نماینده سازمان بورس، نماینده بیمه مرکزی، حسابرس و بازرس قانونی برگزار شد.
در ادامه حسابرس و بازرس قانونی به ارائه گزارشی از عملکرد بیمه "ما" در سال ۱۳۹۸ پرداخت و مجمع پس از استماع گزارش هیئت‌مدیره و بازرس قانونی شرکت و تصویب صورت‌های مالی شرکت منتهی به ۲۹ اسفند ۹۸، با تقسیم مبلغ ۳۸۰ ریال سود قابل تقسیم به ازای هر سهم موافقت کرد. همچنین در این مجمع، موسسه حسابرسی فاطر به‌عنوان حسابرس و بازرس قانونی و روزنامه دنیای اقتصاد به‌عنوان روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی‌های بیمه "ما" تعیین شدند.
گفتنی است مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه "ما"(سهامی عام) با عنایت به ابلاغیه شماره ۰۵۰/۴۴۰/ب/۹۸ مورخ ۲۶/۱۲/۹۸ سازمان بورس در خصوص الزام به برگزاری مجمع با حضور حداکثر ۱۵ سهامدار حقوقی و حقیقی و مطابق با اطلاعیه منتشرشده در سامانه کدال، همزمان به‌صورت آنلاین پخش شد.

تعداد بازدید : 128

ثبت نظر

ارسال

دنیای خبر