حسابرس تائید کرد

افزایش ۲ درصدی سود بیمه اتکایی امین

افزایش ۲ درصدی سود بیمه اتکایی امین

صورت‌های مالی حسابرسی شده شرکت بیمه اتکایی امین نشان می‌دهد که سود خالص این شرکت در سال مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۳۱ شهریورماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال تنها ۲ درصد رشد کرده و به ۹۱ میلیارد تومان رسیده و سود خالص هر سهم بیمه اتکایی این هم با ۱۵ درصد کاهش ۳۰۳ ریال برآورد شده است.

سه شنبه 24 دی 1398 ساعت 14:30

به گزارش دنیای بانک و بیمه،حق بیمه اتکایی این شرکت با سرمایه‌ ۳۰۰ میلیارد تومانی در پایان سال مالی سال ۹۷ نسبت به سال مالی ۹۶ رشدی ۳۸ درصدی داشته و درآمد بیمه اتکایی امین در سال مالی گذشته هم ۳۵ درصد بیشتر از سال مالی ۹۶ بوده است. همچنین سود ناخالص فعالیت‌های بیمه‌ای بیمه اتکایی امین اندکی بیش از ۴۰ میلیارد تومان برآورد شده که نسبت به سال مالی ۹۶ رشدی ۸۴ درصدی را نشان می‌دهد و سود عملیاتی این شرکت هم با افزایشی ۹ درصدی در سال مالی ۹۷ به رقم ۹۳ میلیارد و ۶۷۵ میلیون تومان رسیده است.
سید مصطفی کیایی، به نمایندگی از شرکت بیمه دانا، مدیرعامل شرکت بیمه اتکایی امین است و احمد توکل مقدم، به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری‌های خارجی ایران، فرشید پورکاویان، به نمایندگی از شرکت سهامی بیمه ایران، فرامرز خجیر انگاسی، به نمایندگی از شرکت بیمه آسیا و علی‌اصغر اصلان بیگی به نمایندگی از شرکت توسعه کسب‌وکار سبا اعضای هیئت‌مدیره این شرکت هستند که سرمایه آن در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ با ۲۰ درصد افزایش از ۲۵۰ میلیارد تومان به ۳۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

شرکت بیمه اتکایی امین به‌ عنوان اولین شرکت بیمه اتکایی خصوصی کشور اجازه تاسیس خود را در تاریخ ۱۳۸۲/۱/۱۰ از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران اخذ کرد و بر اساس قانون تاسیس موسسات بیمه غیر دولتی در تاریخ ۱۳۸۲/۴/۱۱ تحت شماره ۱۶۷۲ در واحد ثبت شرکت‌های کیش به ثبت رسید.

تعداد بازدید : 18

ثبت نظر

ارسال

دنیای خبر