اسامی کارگزاران برتر در جشنواره سرآغاز بیمه باران

  • دوشنبه 3 آذر 1399 ساعت 10:56

اخبار => اخبار بیمه

جشنواره سرآغاز بیمه باران با هدف اثبات اعتقاد باران به نقش پراهمیت و بدون جایگزین شبکه فروش در ایجاد اعتبار و اعتماد دوطرفه میان باران و مشتریان برگزار شد.
اسامی کارگزاران برتر در جشنواره سرآغاز بیمه باران

محمد غلامرضایی معاون توسعه و راهبری بازار بیمه باران با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره تصریح کرد: این جشنواره با هدف اثبات اعتقاد باران به نقش پراهمیت و بدون جایگزین شبکه فروش در ایجاد اعتبار و اعتماد دوطرفه میان باران و مشتریان برگزار شد.

غلامرضایی درک نقش تاثیرگذار و بالنده کارگزاران توانمند و مسلط به امور فنی، حقوقی و بازاریابی در صنعت بیمه کشور را یکی از الزامات فعالیت در صنعت بیمه دانست و گفت: کارگزاران بیمه به‌عنوان تحلیلگران ریسک، از یکسو مشاوران و بازوان تخصصی جامعه بیمه‌گذاران کشور هستند و از سوی دیگر، در تعیین سطح ریسک در نرخ‌گذاری فنی و همچنین ارتقای سطح علمی بازار بیمه ایفای نقش می‌کنند. بنابراین این جشنواره تنها بر پایه تقدیر از عملکرد کارگزاران بیمه برگزار شد تا گام موثری در تقدیر و تکریم از تلاش‌های آن‌ها برداشته شود.

غلامرضایی در ادامه افزود: اگرچه شاید برگزاری این جشنواره گام کوچکی در تجلیل از تلاش‌های شبکه فروشمحسوب شود، اما برنامه‌ریزی و اجرای آن با فاصله کوتاهی از شروع به فعالیت شرکت در کنار استمرار و ادامه‌دار بودن این رونددر باران، نشان از ثبات این شرکت بیمه‌گر در تقدیر از عملکردهای مطلوب و ویژه دارد.

او در ادامه با اشاره به شرایط حضور در این جشنواره خاطرنشان کرد: تمامی کارگزاران رسمی بیمه در سراسر کشور که در زمینه ارائه محصولات بیمه باران فعالیت داشتند و  در طول مدت جشنواره به حداقل فروش 200 میلیون تومانی رسیده بودند، شرایط حضور در این جشنواره را کسب کردند و در نهایت از 5 کارگزار برتر به شرح زیر که حائز بالاترین امتیازات از منشاءوصول حق بیمه و تعداد بیمه‌نامه صادره کردند، با پرداخت جوایز نقدی، تقدیر به‌عمل آمد/ بیمه باران

ردیف

نام کارگزار

استان

حق­ بیمه وصلی
(میلیون ریال)

تعداد بیمه ­نامه
(فقره)

مبلغ جایزه

1

لیلا شفیعی برنجگانی

اصفهان

24،818

383

50 میلیون تومان

2

دنیای آسایش ایرانیان

البرز

19،460

116

40 میلیون تومان

3

سعید اکبری

تهران

16،697

28

30 میلیون تومان

4

مهدی ناصری

مشهد

15،135

35

20 میلیون تومان

5

سیدمحمدفرید صدرالحسینی

اصفهان

14،722

12

10 میلیون تومان


ارسال نظر

ارسال