در همایش جایزه ملی مدیریت مالی ایران

تقدیر از تامین سرمایه ملت

شرکت تامین سرمایه بانک ملت موفق به دریافت لوح تقدیر سه ستاره از دهمین همایش جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد.

دوشنبه 28 بهمن 1398 ساعت 22:2

به گزارش دنیای بانک و بیمه، شرکت تامین سرمایه بانک ملت در نخستین حضور خود در این جایزه ملی، با ارائه سیستم‌های عملکرد مالی و ارائه گزارش‌های شفاف، موفق به کسب لوح تقدیرنامه سه ستاره گردید.

برگزاری جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سال ۸۹ بستر ساز بهبود و ارتقا سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت‌ها و سازمان‌های شرکت‌کننده شده است. شرکت‌کنندگان در این رویداد، در هر دوره با ارائه اظهارنامه‌های مالی به جایزه ملی مدیریت مالی ایران، فرآیندها و نظام‌های مالی خود را در معرض ارزیابی قرار می‌دهند. بر اساس این گزارش، جایزه ملی مدیریت مالی ایران یکی از ارزیابی‌های مهم در زمینه مالی است که پیش از این ۹ دوره در ایران اجرایی شده است.

شایان ذکر است، هدف برگزارکنندگان دوره‌های جایزه‌ملی مدیریت‌مالی ایران، حمایت مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌ها، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک، معرفی و فراهم نمودن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی است.

دهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، با حضور حدود ١٠٠ موسسه اقتصادی، خدماتی و صنعتی و با حضور وزیر محترم اقتصاد روز شنبه ۲۶ بهمن ماه در سالن همایش‌های رازی تهران برگزار گردید و مازیار فرخی، عضو هیئت مدیره و معاون مالی و اداری شرکت تامین سرمایه بانک ملت این جایزه را دریافت نمود.

تعداد بازدید : 19

ثبت نظر

ارسال

دنیای خبر