اعلام نخستین برنده ویژه جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت

امیر خیاطان برنده خوش شانس یک دستگاه پژو ۲۰۶ در سومین جشنواره طلایی مشترک بانک تجارت و شرکت کارت اعتباری ایران کیش در مجتمع تجاری الماس شرق استان خراسان رضوی شد.

سه شنبه 5 آذر 1398 ساعت 8:40

به گزارش دنیای بانک و بیمه، در آخرین مرحله قرعه کشی این جشنواره در مجتمع تجاری الماس شرق خراسان رضوی، نخستین جایزه ویژه که یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ بود به امیر خیاطان پذیرنده مشهدی رسید. در این مرحله قرعه کشی مسئولین ارشد بانک تجارت و ایران کیش حضور داشتند. این در حالی است که سومین مرحله قرعه کشی جشنواره طلایی مشترک بانک تجارت و شرکت کارت اعتباری ایران کیش ویژه مراکز تجاری منتخب در سراسر کشوردر بندر انزلی نیز برگزار شد.

جشنواره طلایی مشترک بانک تجارت و ایران کیش  از ابتدای سال ۹۸ در مراکز تجاری استان های تهران، البرز، هرمزگان، آذربایجان شرقی، گیلان، خوزستان، خراسان رضوی کلید خورده است. دراین دوره از جشنواره به قید قرعه برای خریدارانی که با کارت بانکی خود در طول زمان برگزاری جشنواره در مراکز تجاری این استان ها از طریق پذیرندگانی که دارای پایانه های فروش شرکت ایران کیش متصل به حساب های بانک تجارت می باشند خرید می کردند ده ها کارت هدیه ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریالی و همچنین به پذیرندگان ده ها جایزه ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریالی اهدا شد. جایزه ویژه این جشنواره اهدای خودرو کیا ریو، دامای ایکس ۵ و پژو ۲۰۶ در مراکز تجاری این استان ها ست  که در چهارمین و آخرین مرحله به برنده خوش شانس اهدا می شود و مجتمع تجاری الماس شرق استان خراسان رضوی نخستین مرکز تجاری بود که برنده جایزه ویژه خود را شناخت.

تعداد بازدید : 21

ثبت نظر

ارسال

دنیای خبر