در آخرین روز هفته بورسی؛

رشد ۱۵۴۷ واحدی شاخص بورس

رشد ۱۵۴۷ واحدی شاخص بورس

امروز شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۱۵۴۷ واحد رشد کرد و به رقم ۲۵۴ هزار و ۴۴۵ واحدی رسید. . آیفکس نیز با ۴۸ واحد رشد به رقم ۳۳۷۴ دست یافت.

پنجشنبه 10 مرداد 1398 ساعت 8:15

به گزارش دنیای بانک و بیمه، امروز شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۱۵۴۷ واحد رشد کرد و به رقم ۲۵۴ هزار و ۴۴۵ واحدی رسید. شاخص کل هم وزن نیز با ۵۱۸ واحد افزایش تا رقم ۶۲ هزار و ۱۶ واحدی بالا رفت.

شاخص آزاد شناور نیز با ۱۳۹۶  واحد افزایش تا رقم ۲۸۲ هزار و ۷۷۲ واحدی بالا رفت. شاخص بازار اول و دوم نیز هر کدام به ترتیب ۹۳۵ و ۳۹۸۸ واحد رشد کردند. ارزش معاملات کل بورس تهران تا رقم ۹۱۱ میلیارد تومان بالا رفت. حجم این معاملات رقم ۲.۵ میلیارد سهم و اوراق مالی را تجربه کرد. تعداد معاملات این بازار به رقم ۲۵۹ هزار و ۷۸ دست یافت.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت تهران و پالایش نفت تبریز بیشترین تأثیر مثبت روی شاخص‌های بازار داشتند. در عین حال در طرف مقابل فولاد مبارکه اصفهان، بانک پارسیان، سرمایه‌گذاری ملی ایران و فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش بیشترین تأثیر کاهنده روی شاخص‌های بازار داشتند.

ارزش معاملات کل بورس تهران تا رقم ۹۱۱ میلیارد تومان بالا رفت. حجم این معاملات رقم ۲.۵ میلیارد سهم و اوراق مالی را تجربه کرد. تعداد معاملات این بازار به رقم ۲۵۹ هزار و ۷۸ دست یافت.

آیفکس نیز با ۴۸ واحد رشد به رقم ۳۳۷۴ دست یافت و ارزش معاملات فرابورس ایران عدد ۷۱۷ میلیارد تومان را تجربه کرد که این رقم ناشی از دست به دست شدن ۱.۱ میلیارد سهم و اوراق مالی بود.

تعداد بازدید : 11

ثبت نظر

ارسال

دنیای خبر