اطلاعیه بانک‌پاسارگاد در خصوص برگزاری مجمع

پیرو آگهی دعوت منتشره در روزنامه اطلاعات مورخ 12بهمن سال 1399، در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت سهامداران محترم، امکان حضور مجازی در مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده این بانک، در تاریخ 27بهمن سال 1399 از ساعت 9 صبح، از طریق مراجعه به بخش "سامانه سهامداران" در سایت بانک،‌ به نشانی "www.bpi.ir" فراهم خواهد بود.

دوشنبه 27 بهمن 1399 ساعت 11:13

پیرو آگهی دعوت منتشره در روزنامه اطلاعات مورخ 12بهمن سال 1399، در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت سهامداران محترم، امکان حضور مجازی در مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده این بانک، در تاریخ 27بهمن سال 1399 از ساعت 9 صبح، از طریق مراجعه به بخش "سامانه سهامداران" در سایت بانک،‌ به نشانی "www.bpi.ir" فراهم خواهد بود.

بر این اساس و به‌منظور تشریح طریقۀ ثبت‌نام و ورود به مجمع برای سهامداران گرامی، صفحه راهنمای حضور مجازی در مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده، در سایت بانک به نشانی "https://www.bpi.ir/stock" ایجاد شده است.

گفتنی است مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره 82890 و سامانه CRM در سایت این بانک به آدرس https://www.bpi.ir/crm آماده‌ی پاسخگویی به سؤالات و ابهامات سهامداران گرامی می‌باشد.

تعداد بازدید : 170

ثبت نظر

ارسال