بزرگداشت سالگرد شهادت سردار سلیمانی در صندوق شاهد

  • دوشنبه 15 دی 1399 ساعت 12:2

اخبار => اخبار بانک

مراسم بزرگداشت اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و یاران و همرزمانش با حضور فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و کارکنان صندوق قرض الحسنه شاهد برگزار شد.

شنبه 13 دی ماه 1399 مصادف با اولین سالگرد شهادت سردار سپهبد سپاه اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران و همرزمانش، مراسم یادبودی با حضور سرهنگ خزائی فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران، دکتر اسلام کریمی مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و کارکنان صندوق قرض الحسنه شاهد برگزار شد.

در این مراسم که همزمان به صورت پخش زنده از بستر سایت وبینار ال ام اس و صفحه آپارات صندوق قرض الحسنه شاهد برگزار شد، قرائت قرآن، زیارت عاشورا، نی نوازی و مرثیه سرایی برای مالک اشتر زمان شهید والامقام، سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای همراه از مهم ترین بخش های این برنامه بود.

سرهنگ خزائی فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان سخنران این مراسم به بیان ابعاد مهم شخصیتی سردار سلیمانی پرداخته و از نقش ویژه و کلیدی ایشان در محور مقاومت و جهان اسلام سخن گفتند.

سردار دل‌ها شهید سپهبد حاج «قاسم سلیمانی» فرمانده ای بی نظیر، شجاع و فداکار بود که چهار دهه عمر با برکت خود را در دفاع از عزت، اقتدار و امنیت ملت بزرگ ایران، مظلومان جهان به ویژه کشورهای اسلامی و محور مقاومت صرف کرده و سرانجام در بامداد 13 دی ماه 13988 در راه اعتلای اسلام، قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) جان خویش را به پیشگاه حضرت حق و به تاسی از سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) فدا کرد.


ارسال نظر

ارسال