رتبه برتر آبفا اصفهان در جشنواره شهید رجایی

  • جمعه 19 دی 1399 ساعت 17:0

اخبار => استان‌ها

این شرکت حائز رتبه برتر در محور دولت الکترونیک شاخص های عمومی، در دستگاه های اجرایی استان شده و منشا آن برخورداری از نیروی انسانی متعهد و متخصص با کار شبانه روزی است.
رتبه برتر آبفا اصفهان در جشنواره شهید رجایی

شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان، برای ششمین سال متوالی موفق به کسب رتبه برتر در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی شد. مدیر عامل شرکت آبفا استان اصفهان عنوان کرد: این شرکت حائز رتبه برتر در محور دولت الکترونیک شاخص های عمومی، در دستگاه های اجرایی استان شده و منشا آن برخورداری از نیروی انسانی متعهد و متخصص با کار شبانه روزی است.

هاشم امینی با اشاره به یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی افزود: دامنه وسیع خدمات شرکت آبفای استان اصفهان، با یکپارچگی شرکت ها، گسترده تر شده و به طور قطع نیازمند تلاش روزافزون پرسنل این شرکت می باشد.

وی عنوان کرد: از ابتدای شهریور ماه سال جاری تمام ۲۳۴ هزار مشترک ساکن در روستاهای تحت پوشش می توانند با گرفتن شماره تلفن چهار رقمی ۱۵۲۲ نسبت به درخواست و دریافت خدمات ۲۳ گانه شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان اقدام کنند و همچنین در ادامه ارائه خدمات یکسان به مشترکین این شرکت، شهروندان و روستاییان ساکن در ۹۳ شهر و ۹۵۱ روستای تحت پوشش می توانند هر گونه حوادث رخ داده در شبکه های آب و فاضلاب را با سامانه امداد و حوادث ۱۲۲ در میان بگذارند. سایت و اپلیکیشن های شرکت نیز به طور شبانه روزی دردسترس مشترکین است و تمامی این خدمات در راستای اهداف دولت الکترونیک و ارائه خدمات ناب تر صورت گرفته است. در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی، نوزده دستگاه اجرایی استان اصفهان، در آیینی با حضور استاندار و شماری از مسئولان استانی مورد تقدیر قرار گرفتند.


ارسال نظر

ارسال