بازسازی شبکه فشار ضعیف و متوسط برق اصفهان

بازسازی شبکه فشار ضعیف و متوسط برق اصفهان

جهت مقابله با فرسودگی شبکه، بهسازی و اصلاح شبکه های توزیع برق کشور که بسترساز ارتقای کیفی و کمی سطح خدمات رسانی در سال جهش تولید می باشد، اولین مرحله مجموعه مانورهای سراسری بازسازی جهادی شبکه های توزیع نیروی برق ، بطور همزمان در روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ 29 و 30 آبان ماه سال جاری در سطح وسیعی از حوزه های عملیاتی شرکت های توزیع نیروی برق برگزار خواهد شد.

چهارشنبه 28 آبان 1399 ساعت 10:51

هماهنگ کننده پروژه بازسازی و تعمیرات شبکه برق در شرق اصفهان با اشاره به جهت مقابله با فرسودگی شبکه، بهسازی و اصلاح شبکه های توزیع برق کشور که بسترساز ارتقای کیفی و کمی سطح خدمات رسانی در سال جهش تولید می باشد،گفت: این تعمیرات و بازسازی در محدوده ای به طول ۳۵ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و متوسط برق اصفهان انجام و این شبکه در مدت هفت ساعت اصلاح و بازسازی می شود.

سعید افلاکیان با بیان اینکه تعمیرات و بازسازی شبکه های توزیع برق کل کشور پنجشنبه و جمعه این هفته انجام خواهد شد، اظهار کرد: به دنبال این موضوع، اصفهان نیز به عنوان یکی از این مناطق بزرگ کشور، این فرایند را انجام می دهد. هماهنگ کننده پروژه بازسازی و تعمیرات شبکه برق در شرق اصفهان خاطرنشان کرد: این برنامه عملیاتی از شهر بهارستان تا بخش کراج شامل روستاهای شیدان، کبوترآباد، هرمزآباد، روران و زغمار انجام می شود.

وی با بیان اینکه در این محدوده ۳۵۹۰ مشترک روستایی و کشاورزی وجود دارد، توضیح داد: در این منطقه فیدری (مسیر شبکه اصلی) که انتخاب شده، قرار است پس از بازسازی و تعمیرات اساسی موجب رضایتمندی بیشتر مشترکین برق در آن منطقه شود. افلاکیان، هدف از اجرای این پروژه را افزایش قابلیت اطمینان، کاهش قطعی برق و ارتقاء سطح آمادگی کارکنان شرکت توزیع برق اصفهان و همچنین استفاده هدفمند از اعتبارات و جلب رضایت مشتریان برق عنوان کرد. مدیر نظارت بر بهره برداری شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان با اشاره به اینکه در این مانور ۴۰ اکیپ عملیاتی و اجرایی به کارگرفته می شود، اظهار کرد: در مجموع حدود ۱۲۰ نیروی متخصص مهندسی در این پروژه تلاش می کنند موارد شناسایی شده روی این شبکه را رفع کنند، همچنین ۱۵ اکیپ پشتیبانی، نظارتی و ایمنی در این مانور حضور دارند تا در خلق این رویداد بزرگ، شریک باشند.

تعداد بازدید : 15

ثبت نظر

ارسال