به جای ایراد گرفتن راه حل بدهید

عصبانیت روحانی از مخالف با طرح دولت

عصبانیت روحانی از مخالف با طرح دولت

حسن روحانی، رئیس جمهور از اینکه برخی طرح دولت برای پیش فروش نفت با مردم را به باد انتقاد گرفته‌اند، عصبانی است و می‌گوید: اینکه برخی ایراد می‌گیرند، بگویند راه‌حل‌ شان چیست؟ او امرور در نشست دولت گفت: می‌گویند طرح دولت فعلی به دولت آینده فشار وارد می‌کند، این کاملا دروغ است.

چهارشنبه 22 مرداد 1399 ساعت 15:43

رییس جمهوری با بیان اینکه با فحاشی و ردیف کردن جملات درشت مشکلی از کشور حل نمی‌شود، گفت: کسی که به طرح دولت ایراد می‌گیرد بگوید که راه حل چیست؟ حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت اظهار داشت: دشمنان در تبلیغات می‌خواهند مردم را از قرار گرفتن دولت در سخت‌ترین شرایط تحریم اقتصادی تاریخ کشور، غافل کنند و در داخل هم متاسفانه گاهی اوقات نسبت به آن بی‌توجهی می‌شود.

رییس جمهوری با بیان اینکه شرایط ما یک شرایط عادی و معمولی نیست، افزود: شرایط سختی داریم و دشمنان فکر می‌کردند ظرف چند ماه قدرت تاب‌آوری نخواهیم داشت در حالی‌که امروز دو سال و نیم است که ملت و دولت در کنار هم در برابر این فشار و تهدید و فضای تحریم اقتصادی تروریستی علیه ملت ایران، پابرجا ایستادند و مسیر و راه خود را ادامه می‌دهند.  

وی اضافه کرد: البته میدان جنگ مشکلات، ‌زخمی شدن، شهادت هم دارد. میدان جنگ ویژگی‌های خود را دارد؛ قرآن مجید هم به این واقعیت اشاره می‌کند که در میدان جنگ فراز و نشیب فراوانی وجود دارد. باید توجه کنیم در پیشگاه خدا هستیم و در همه این فراز و نشیب خداوند است که می‌تواند دست ما را بگیرد.